معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: ۴۷۲ دانشجوی جدیدالورود در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مشغول به تحصیل می‌شوند

2 مهر 1401
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ۴۷۲ دانشجوی جدیدالورود در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مشغول به تحصیل می‌شوند.

 

دکتر مرادعلی فولادوند اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سال تحصیلی جدید میزبان ۱۱ دانشجو دستیاری در رشته‌های تخصصی داخلی، جراحی عمومی و اطفال، ۳۸ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در رشته‌های مختلف، ۱۰۸ دانشجو در رشته پزشکی در دو نوبت مهر و بهمن‌ماه، ۲۸ دانشجو در رشته دندانپزشکی، ۲۷۰ دانشجو در رشته‌های مختلف مقطع کارشناسی و ۱۷ دانشجو در مقطع کاردانی فوریت‌های پزشکی است.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مجموع دانشجویان جدیدالورود این دانشگاه در سال تحصیلی جدید ۴۷۲ نفر است و مجموع کل دانشجویان دانشگاه ۲ هزار و ۷۴۱ نفر می‌باشند.
دکتر فولادوند با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: هر سال بازگشایی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی مصادف است با هفته دفاع مقدس، مناسبتی که یادآور ازخودگذشتگی و تلاش خستگی‌ناپذیر رزمندگان اسلام در دفاع از کیان اسلام و انقلاب اسلامی است.
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دلیرمردان سپاه اسلام افزود: از خداوند متعال خواهانیم که توفیق عنایت فرماید تا رهرو راستین راه شهدا، امام شهدا و مقام عظمای ولایت باشیم.
دکتر فولادوند اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پس از قریب دو سال آموزش تلفیقی (مجازی و حضوری) دانشجویان در دوره همه‌گیری کرونا، از ابتدای سال جاری موفق شد که آموزش حضوری دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی را بازگشائی نماید.
وی بیان کرد: اکنون که به حول و قوه الهی سال تحصیلی جدید ۱۴۰۲-1401 آغاز می‌شود معاونت آموزشی دانشگاه برنامه‌ریزی لازم را به عمل‌آورده که کلاس‌های حضوری دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی این دانشگاه و همچنین دانشجویان جدیدالورود را در روز دوم مهرماه آغاز نماید.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با پیگیری‌ها و حمایت رئیس دانشگاه خوشبختانه فاز اول پروژه دانشکده پزشکی و دندانپزشکی نیز هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی جدید مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت که مشکلات مربوط به کمبود کلاس‌های درس با این بهره‌برداری برطرف می‌شود.
وی ضمن خوشامدگوئی به دانشجویان گفت: مجموعه مدیریتی حوزه معاونت آموزشی دانشگاه، اساتید و کارکنان عزیز این حوزه با تمام توان و گشاده‌رویی در خدمت دانشجویان عزیز خواهند بود.
دکتر فولادوند اضافه کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته کلاس‌های درس ما از روز دوم مهرماه برای دانشجویان قبلی آغاز گشته و اساتید در خدمت دانشجویان عزیز می‌باشند.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشجویان عزیز جدیدالورود نیز برای کسب آگاهی از چگونگی ثبت‌نام و انتخاب واحد به سایت دانشگاه مراجعه و به‌صورت اینترنتی ثبت‌نام نمایند.
وی تصریح کرد: پس از انجام ثبت‌نام به‌صورت غیرحضوری در صورتی که مدارک مربوطه درست ارائه‌شده باشد، کارشناس ثبت‌نام در حوزه خدمات آموزشی این معاونت آن را تأیید می‌نماید و سپس دانشجو به انتخاب واحد اینترنتی دسترسی پیدا می‌کند.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: پس از کامل شدن انتخاب واحد اینترنتی چنانچه دانشجو به مشکلی برخورد نماید برای رفع آن به دانشکده و گروه مربوطه مراجعه و راهنمایی لازم را دریافت می‌کند.

 

 

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.