برگزاری نشست هم‌اندیشی مسئولین دفاتر استعداد درخشان دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور

6 خرداد 1403
نشست هم‌اندیشی با مسئولان دفاتر استعداد درخشان دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور برگزار شد.

نشست هم‌اندیشی با مسئولان دفاتر استعداد درخشان دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور در روز چهارشنبه مورخ ۳۱ اردیبهشت سال جاری در سالن شماره ۱ بلوک B طبقه دوم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۵:۳۰ برگزار شد.

این نشست با تلاوت قرآن و سرود جمهوری اسلامی ایران و ادای احترام و ذکر صلوات و فاتحه به مناسبت شهادت رئیس جمهور محترم و شهدای خدمت آغاز شد.

ابتدا گزارشی در خصوص اقدامات انجام شده توسط وزارت بهداشت در حوزه استعداد درخشان ارائه شد، بعد از آن عضو دانشجویی شورای عالی هدایت استعداد درخشان و‌ دبیر کمیته دانشجویی نخبگان گزارشی از فعالیت‌های انجام شده ارائه دادند.

در ادامه اعضای هیات اندیشه‌ورز به سخنرانی و گزارش اقدامات هیات مذکور پرداختند. بعد از آن همکاران مرکز سنجش پزشکی در خصوص آزمون‌های ارشد و دستیاری نکاتی را مطرح نمودند. در قسمت دوم نشست، با حضور دکتر باقری مدیر نخبگان، پنل پرسش و پاسخ در خصوص آیین‌نامه‌های استعداد درخشان برگزار شد و دانشگاه‌ها پیشنهادات خود را مطرح نمودند. در این نشست هم‌اندیشی، دکتر عاطفه اسفندیاری دانشیار سیاستگذاری سلامت و مسئول واحد استعدادهای درخشان علوم پزشکی بوشهر حضور داشتند و پیشنهاداتی از جمله بازنگری چارت تشکیلاتی واحدها یا دفاتر استعداد درخشان دانشگاه‌ها، برگزاری جلسات کلان منطقه‌ای توسط اعضای هیات اندیشه‌ورز و همچنین پیشنهاداتی در خصوص تسهیلات جهت دانشجویان مطرح نمودند.


کلمات کلیدی:
    نشست.هم.اندیشی     مسئولیت.دفاتر.استعداد.درخشان        

تاریخ بروز رسانی:   6 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >