پیام معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز دانشجو

16 آذر 1398
پیام معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز دانشجو

 

  

شانزدهم آذر برای دانشگاه و دانشگاهیان و نیز برای ملت بزرگ ایران، یادآور رخداد مهمی است که در عصر کنونی، نقش ممتازی در پیشتازی و پیشگامی جامعه دانشگاهی ما در مسیر بلند اعتلای نام ایران و تحقق استقلال، آزادی و جمهوریت کشور عزیزمان داشته است. 
این روز نماد حق طلبی و آزادی‌خواهی دانشجويانی است که در برابر سایه شوم ظلم، اختناق و استبداد سر تعظیم فرود نیاوردند. این روز تاریخی يادآور رشادت دانشجوياني است كه سينه خود را در برابر تمامیت‌خواهی سپر كردند و آزادگی ملت بزرگ ایران را در تاریخ ثبت نمودند و سرآغاز تشکیل جنبشی تأثیر گذار در مسیر آزادی‌خواهی ملت ایران شدند.
دانشجویان گرانقدر ایران زمین به مثابه وجدان بیدار، خردمند، و پرسشگری به شمار می‌روند که قادرند به عنوان مغز متفکر جامعه، کشور را به مسیر پیشرفت و تعالی رهنمون سازند و گام‌های مهم و استواری را در راه توسعه و پیشرفت همه جانبه این مرز و بوم بردارند و با ایجاد زیرساخت های لازم، حضور پررنگ تر ایران عزیز در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را رقم بزنند.
اينجانب به سهم خویش فرارسیدن ۱۶ آذر روز پاسداشت مقام دانشجو را به کليه دانشگاهيان کشور به ويژه دانشجويان عزیز و پرتلاش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و به همه کسانی که قلبشان برای سربلندی این ملت و آزادی و پیشرفت ایران می‌تپد صمیمانه شادباش می‌گویم و امیدوارم که همگی درکنار هم بتوانیم نقشه راه ایران عزیز را به سوی سعادت و آزادی و سربلندی سوق دهیم. از درگاه پروردگار بزرگ براي جامعه دانشگاهي به ویژه عزیزان دانشجو امید، عزت، سربلندی و تندرستي مسئلت دارم.

 


دکتر صمد اکبرزاده
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر


کلمات کلیدی:
معاون.آموزشی     دکتر.اکبرزاده     دانشگاه.علوم.پزشکی     بوشهر     روز.دانشجو    

تاریخ بروز رسانی:   16 آذر 1398

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >