تبریک معاون آموزشی دانشگاه به مناسبت رو پرستار

29 آذر 1399
تبریک دکتر اکبرزاده معاون آموزشی دانشگاه به مناسبت رو پرستار

  

بسمه تعالی  

 

روز پرستار را خدمت تمامی پرستاران گرامی این همکاران سپید پوش اما رویین تن در نظام ارایه خدمات بهداشتی و درمانی کشور و استان و در راس آن به همه پرستارانی که روز از شب نشناخته و تمام هم و غم و تلاش خود را در کمک به تسکین آلام دردمندان و خانواده های آنان صرف می کنند تبریک عرض کرده شادی و سلامت این انسانهای شایسته و وارسته را از خداوند بزرگ مسئلت می نمایم.

واقعیت این است که قشر ارزشمند پرستار در هر درجه و مرتبتی که باشد بار عظیم ارایه خدمات سلامت را بعهده داشته و بسیاری از موفقیتهای درمانی کشور مرهون و وامدار زحمات و شب بیداریها و مرارتهای این گروه است و از سوی دیگر هرگز به حقوق حقه خود نرسیده و سهم شایسته ای از منافع مالی و حتی اجتماعی قابل توزیع در نظام مالی کشور و وزارت بهداشت را دریافت نکرده است. و برعکس آماج حملات بی دلیل و ناجوانمردانه از هر سوی بوده است.

با امید به حل مشکلات فراوان این قشر عظیم و عزیز مجددا این روز فرخنده را که مقارن با ولادت بانوی سبز کربلا حضرت زینب کبری (س) است را خدمت تمام اقشار محترم پرستاری استان و دانشگاه، اساتید و دانشجویان عزیز این رشته تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
زندگیتان چون همیشه پر ثمر و دلتان همواره شاد باد.

 

< دکتر اکبرزاده
معاون آموزشی دانشگاه


کلمات کلیدی:
تبریک     دکتر.اکبرزاده     آموزش     پرستار    

تاریخ بروز رسانی:   29 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >