در راستای بین‌المللی سازی آموزش در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر صورت گرفت:
اولین وب کنفرانس آموزشی بین‌المللی با حضور فوق دکتری علوم اعصاب دانشگاه سوربن فرانسه

28 آبان 1397

رییس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: به‌منظور ارتقاء کیفیت عملکرد بسته‌ بین‌المللی سازی در طرح تحول نظام آموزش، نخستین وب کنفرانس آموزشی با عنوان بیماری MS در تحقیقات علوم اعصاب با حضور محقق و پژوهشگر بوشهری مرکز مغز و نخاع دانشگاه سوربن فرانسه برگزار شد.

دکتر شهناز پولادی در حاشیه این وب کنفرانس گفت: دکتر صباح مظفری یکی از دانشمندان و نخبگانی است که تحصیلات خود را از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آغاز کرد، وی دارای مدرک فوق دکتری علوم اعصاب است که در مرکز مغز و نخاع دانشگاه سوربن فرانسه به‌عنوان یکی از پژوهشگران ایرانی موفق شناخته می‌شود.
دکتر پولادی با اشاره استقبال دانشجویان از این برنامه آموزشی افزود: گسترش ارتباطات مجازی با دانشگاه‌های معتبر دنیا یکی از برنامه‌های مهمی است که در بین‌المللی سازی آموزش از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.
وی یکی از اهداف برگزاری چنین کنفرانس‌هایی را ایجاد انگیزه برای دانشجویان این دانشگاه عنوان کرد و گفت: پایش برنامه‌های علمی با رویکرد استفاده از دانشمندان و نخبگان ایرانی شاغل در دانشگاه‌های مطرح دنیا ازجمله نخستین گام‌های بین‌المللی سازی آموزش است.
 دکتر پولادی خاطرنشان کرد: دریافت جدیدترین محتوی علمی از منابع اصلی را می‌توان به‌عنوان مهم‌ترین دستاورد چنین برنامه‌های آموزشی برشمرد.
اولین گام بین‌المللی سازی دانشگاه با جذب دانشجوی خارجی در رشته پرستاری
رییس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: اولین گام بین‌المللی سازی آموزش در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با آمادگی دانشکده پرستاری و مامایی به‌منظور جذب دانشجویان خارجی در سطح تصحیلات تکمیلی رشته‌های پرستاری برداشته شد است.
دکتر پولادی افزود: امیدواریم با فراهم شدن زیرساخت‌های معین‌شده شاهد گام نهادن در عرصه‌های بین‌المللی و تبادل اطلاعات در زمینه‌های مختلف علمی و آموزشی باشیم.

کلمات کلیدی:
    وب.کنفرانس.بین.المللی     دانشگاه.سوربن.فرانسه     پژوهشگر.بوشهری     مرکز.مغز.و.نخاع     ام.اس    
M.S     آموزشی     تحقیقات.علوم.اعصاب     شهناز.پولادی     دکتر.صباح.مظفری        

تاریخ بروز رسانی:   28 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۲۹۶

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >