جلسه ارزیابی بیرونی اجرای بسته‌های طرح تحول در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد

17 شهريور 1397

                                     
جلسه ارزیابی بیرونی اجرای بسته‌های طرح تحول در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باحضور معاون آموزشی دانشگاه، ارزیاب طرح تحول آموزش، رؤسای دانشکده ها و دبیران بسته ها برگزار گردید.
در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر سالاری دبیر طرح تحول آموزش در پزشکی ضمن عرض خوشامدگویی به عضو ارزیابی و پایش اجرای طرح تحول منطقه 4، گزارش کاملی از عملکرد و فعالیت های انجام شده در راستای بسته های طرح تحول ارائه نمود.
در این جلسه، معاون آموزشی ضمن بیان مقدماتی در رابطه با اهمیت طرح تحول در آموزش دانشگاه گفت: در رابطه با روند رو به رشد این طرح در دانشگاه بسیار امیدوار هستیم و نتایج تلاش‌ها مشهود است.
دکتر روان بد از طرح ارزیابی در حیطه آموزش استقبال کرده و تصریح کرد: ارزیابی و پایش مستمر عامل پیشرفت بهتر کار می‌باشد و این ارزیابی مستمر در بهبود روند کاری تاثیر بسزایی خواهد داشت.
دکتر شهسواری ارزیاب طرح تحول آموزش از عملکرد دبیرخانه طرح تحول آموزش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از فعالیت های بسته های مربوطه تقدیر نمود و اشاره کرد: اقدامات انجام شده در این دانشگاه بسیار مطلوب بوده  و این دانشگاه جز دانشگاه هایی می باشد که در اجرای تمامی بسته های طرح تحول ورود خوب و رضایت بخشی داشته و این اقدامات شایسته تمجید می باشد.
مدیر مرکز مطالعات و آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی لرستان اذعان داشت: دانشگاه بوشهر ظرفیت پذیرش 3500 دانشجو را هم دارا می‌باشد؛ اما این جای خرسندی است که این دانشگاه از بالاترین ظرفیت خود استفاده نکرده است و تلاش خود را در راستای کیفیت در آموزش به پیش می‌برد.
وی در رابطه با وضعیت موجود، گزارش، مستندسازی، پیاده سازی و اجرای برنامه‌ها در این دانشگاه گفت: فعالیت‌های بسیاری انجام گرفته و در حال انجام می‌باشند که این فعالیت‌ها در نوع خود بنیادین و هوشمندانه می‌باشند و این گزارش‌های اعلام شده از فعالیت بسته‌ها نشان دهنده جدی گرفتن طرح تحول آموزش در این دانشگاه می‌باشد.
عضو ارزیابی و پایش اجرای طرح تحول عملکرد بسته‌های طرح تحول آموزش در دانشگاه بوشهر را بسیار خوب ارزیابی نمود و خاطر نشان کرد: اخبار و گزارش های مطرح گردیده مایه خرسندی و شگفتی می‌باشد و آینده روشنی پیش روی این طرح در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر می‌باشد.
در ادامه دبیران بسته‌ها گزارش تکمیلی بسته مربوطه و رؤسای دانشکده ها هم از اجرای طرح تحول در دانشکده‌ها گزارش مختصری ارائه دادند و در انتها بازدید عینی و میدانی از فعالیت های صورت گرفته انجام شد.
در ادامه حضور عضو ارزیابی و پایش اجرای طرح تحول عملکرد بسته‌های طرح تحول آموزش  جلسه‌ای با حضور رییس دانشگاه برگزار گردید و بر عملکرد های عالی در زمینه طرح تحول تاکید شد.

کلمات کلیدی:
ارزیابی.بیرونی     کلان.منطقه.4     طرح.تحول.سلامت    

تاریخ بروز رسانی:   17 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۲۶۵

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >